MESSESTAND
TILPASSET KUNDENS BEHOV

En messestand som skiller seg ut. Ta kontakt med Jørgen 69 23 32 80

Messe stand stor spesial
FOLIERING AV
BILEN DIN?

Vi hjelper deg med å tilpasse nye nettsider til alle skjermer

Helfoliering bil, wrapping
TRYKKSAKER AV
HØY KVALITET

Fra de enkleste trykksaker til flotte eiendomprospekter

Trykksaker Moss PS Press Reklame

VÅRE TJENESTER

FOLIERING

Vi folierer alt. Kom innom for en folieringsprat

Grafisk design

Vi har fagfolk som hjelper deg med dine ønsker

TRYKK

Vi har eget trykkeri, med stor kapasitet

NETTSIDER

Ny nettside eller hjelp til innhold. Kontakt oss på 69 23 32 80

FOTO

Produktfoto eller bilder til nettside eller trykksak.

STORFORMAT

Skilt, plakater, bannere

INNHOLD

Vi leverer innhold til dine nettsider eller markedsmateriell

BILFOLIERING

Firmaprofil på din bil, eller på tilhengeren

ARTIKKLER

ANSATTE I PS PRESS REKLAME

Jørgen Pettersen

Jørgen har ansvar for salg i PS Press Reklame.

JØRGEN PETTERSEN

SALG
tlf. 926 82 695
jorgen@pspress.no

Mads Evensen

Mads er Typograf, grafisk designer og har ansvar for IT i PS Press Reklame.

MADS EVENSEN

Grafisk/IT
907 29 250
mads@pspress.no

Einar Pettersen

Einar er mannen som startet PS Press Reklame i 1994

EINAR PETTERSEN

Daglig leder
69 23 32 80
einar@pspress.noo

TRYGVE WALLE

Trygve har ansvaret for foliering og storformat

TRYGVE WALLE

Foliering
930 91 308
trygve@pspress.no

Siv Holder

Siv har full kontroll som markedssjef

SIV HOLDER

Markedssjef
913 60 537
siv@pspress.no

Tom Wiik

Tom jobber med Trykk/ferdiggjøring/foliering

TOM WIIK

Trykk/ferdiggjøring
69 23 32 80
tom@pspress.no

KATHRINE WERGELAND

Kathrine jobber som grafisk designer

KATHRINE WERGELAND

Grafisk
926 30 891
kathrine@pspress.no

ANDRE HAUG

Andre jobber med foliering

ANDRE HAUG

Foliering
948 84 402
andre@pspress.no

Jørn Mortensen

Jørn er utdannet Typograf, grafisk designer og har lang erfaring med foto og web

JØRN MORTENSEN

Grafisk/Foto/Digital
930 48 911
mortensen@pspress.no